Biz Kimiz?

Invio, internet teknolojileri ve mobil uygulamalar alanında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Telekomünikasyon alanındaki bilgi ve tecrübesini, yetkin mühendislik ve araştırma yeteneği ile birleştirerek uçtan uça ve isteğe bağlı çözümler sunmaktadır.

Çalışanlarının %90′ı Bilgisayar Mühendisi olan İnvio, sistematik bir yazılım geliştirme sürecine sahiptir. Analiz, tasarım, geliştirme ve test evrelerinin her adımının kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak müşterisine istekleri karşılayan, zamanında teslim edilmiş, sorunsuz ürünler geliştirmektedir.

Çalışana duyduğu saygı ve verdiği önem çerçevesinde tüm başvurular dikkatle incelenir ve uygun pozisyonlar için değerlendirilir. Üniversite son sınıf öğrencileri için arge odaklı innovatif projelerde çalışma fırsatı sunan İnvio, stajyerlerini versiyonlar ve her staj dönemi sonunda bir adet ürün geliştirilmesini amaçlar ve stajyerlere bu doğrultuda projelerde yer verir; Valwen ve Haberyerim projeleri bu çalışmaların en güzel ıspatıdır. Stajlarını başarı ile tamamlayan stajyerler İnvio çatısı altında çalışma fırsatına sahip olurlar.

İnvio’nun genel prensibi, çalışma ortamına uyum sağlayabilecek fark yaratan çalışanlar ile çalışmaktır. Çalışanlarının kişisel ve teknik gelişimlerini destekleyen İnvio, şirket içi ve şirket dışı eğitimler ve seminerler ile çalışanlarının kısa sürede üst düzey bilgi edinmelerini sağlamaktadır.

Avantajlarımız?

Invio entegre ortamları, uygulama geliştirme süreçleri, geliştirilmiş test aşamaları ve sahip olduğu birikim ile profesyonel projeler sunmaktadır.

İnternet teknolojileri ve mobil uygulamalar konusunda faaliyet gösteren İnvio, bünyesinde bulundurduğu genç, dinamik, yaratici, eğitim seviyesi yüksek ve teknolojiyi takip eden ekibiyle dünya çapinda marka olmayi hedeflemektedir. En son teknolojiyi takip edip, müşterisine bu alanda hizmet sunan İnvio, bugünü değil geleceği hedefleyen analiz odakli ürünler ve çalişmalar sunmaktadir.

Referanslar