İnsan Kaynakları Politikamız

Invio İnsan Kaynakları ekibi, yazılım sektörüne ve insana verdiği değerle doğru orantılı olarak mutlu, iş disiplinini sağlamış ve yeniliklere açık bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlar. Kurumsal hedefler doğrultusunda çalışanlar ile iş birliği içinde hareket ederek başarıyı hedef alır. Invio, sektörde fark yaratan değerler kazandıracak, uzun süre iş ortaklığı yapabilecek çalışma arkadaşlarıyla bir ekip oluşturan ve verimlilik esasına dayalı katılımcı insan kaynakları sistemini benimser.

İnsan Kaynaklarının Ekibe Yaklaşımı

En önemli başarı kaynağının insan olduğu felsefesini benimseyen Invio, bu felsefe gereği insan kaynaklarına spesifik bir bakış açısıyla yaklaşır. Bu yaklaşımla;

  • İnsana verilen değer, Invio İnsan Kaynakları biriminin önemini arttırır.
  • Invio İnsan Kaynakları, hedeflerini belirler ve çalışanları ile iş birliği içinde başarı ve mutluluğu temel alan bir sistem ile ilerler.
  • Invio’da her çalışan kendi işinin lideridir. Çalışanlar yöneticileri ile birlikte yetkinlik ve performans değerlendirmeleri sonucunda kendi kariyer hedeflerini, yeteneklerini ve görevlerini tanımlarlar. Çalışanın ilgi duyduğu ve yeteneğe sahip olduğu plan ve projelerde yer alması, Invio’nun başarılı insan kaynakları politikalarından biridir.
  • Bu işleyişle her zaman mutlu ve başarılı çalışanlardan oluşan bir ekip kurmayı tercih eden Invio, yürüttüğü insan kaynakları sistemiyle yöneticilerini de kendi içinden yetiştirmeye odaklanır.

Invio’da Kariyer

Invio, yazılım sektörünün değerleri ve kültürüne uygun kişileri doğru pozisyonlara yerleştirmek amacıyla kariyer planını oluşturur. İnternet teknolojileri ve mobil uygulamalar konusunda uzman olan Invio; nitelik ve yetkinliğini keşfedebilen, takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık ve öğrenmeye hevesli adaylarla çalışmayı planlar. İyi ahlak, eğitim, yenilik, yaratıcılık ve modernizm, insan kaynakları işe alım sürecinde oldukça etkili standartlardır. Adaylara eşit fırsatlar tanımaya önem veren Invio İnsan Kaynakları, objektif ve ileriyi gören bir yaklaşım benimser. Bu yaklaşımla, uzun yıllar boyunca nitelikli projelere imza atacak çalışma arkadaşlarını bünyesine katar.

Invio Stajyer Programı

Kariyerine hızlı bir başlangıç yapmak isteyen ve tecrübelerini sağlam temellere dayandırmayı amaçlayan genç yeteneklere şans veren Invio, üniversite öğrencilerine yönelik staj programları düzenler. Staj esnasında internet teknolojileri konusunda fark yaratacağını düşündüğü genç yetenekleri sektöre kazandırmak için tüm imkanlarını sunar.