Daha Önce Tanışmış mıydık?

INVIO, internet teknolojileri ve mobil uygulamalar alanında faaliyet gösteren, geleceği görmenin teknolojiyi yakalamak olduğuna inanan ve bu alanda yeniliklerle ilerleyen bir bilişim şirketidir. Sistematik bir yazılım geliştirme, hizmet üretme, analiz ve test sürecine sahip olan INVIO kadrosu, bu süreçlerin her evresinde kusursuz olmayı amaçlayarak müşterisinin ihtiyaçlarına cevap veren, sorunsuz ürünler geliştirir.

5 Neden 1 İnvio

 • 1. Sadece Bugünü Değil Yarını da Düşünen Teknoloji

  Invio geliştirdiği internet teknolojileri ve mobil uygulamalarını müşterilerinin ihtiyaç ve önceliklerini dikkate alarak oluşturur.Bu öncelik ve ihtiyaçları geleceğe göre sentezler. En son teknolojiyi takip ederek bugünü değil geleceği hedefler. Projeye en uygun çözümleri geliştirirken; analizler yapar, fikirler üretir ve gerçekleştirilen tüm çalışmalarda bir adım sonrasını düşünür.

 • 2. Sürecin Her Aşamasında Yanınızda

  Invio; iş geliştirme, proje yönetimi, yazılım geliştirme ve test otomasyonu konusunda mümkün olan en iyi hizmeti sunar ve bu konuda iddialıdır. Bu hizmetler tek tek alınabileceği gibi, bir proje için toplu olarak da sunulabilir. Invio, tüm hizmet süreçlerinde başından sonuna kadar takipte kalır. Sizi dinler, ihtiyaçlarınızı tespit eder, senaryoları oluşturur, akış diyagramlarını, tasarımlarını ve analizlerini içeren uçtan uca bir hizmet verir.

 • 3. Teknoloji Tutkunu Uzman Ekip

  Çoğunluk olarak uzman bilgisayar mühendislerinden oluşan, genç, dinamik, yaratıcı ve eğitim seviyesi yüksek Invio ekibi, bu yetkinliklerini projelerine adapte eder. Çalışma ortamına uyum sağlayabilecek fark yaratan çalışanlarının teknik gelişimlerini destekleyen Invio; başarının, uzman bir ekiple gerçekleşeceğini düşünür. Alanında uzman olan Invio kadrosu gücünü bilgi ve teknolojiden alır.

 • 4. Hizmet Sağlayıcısı Değil, İş Ortağı Yaklaşımı

  Invio, müşterilerine bir hizmet sağlayıcısı mantığıyla yaklaşmaz. Müşterilerinin sektörlerini ve ihtiyaçlarını analiz eder, onları dinler ve projeyi birlikte yürüterek bir iş ortağı yaklaşımıyla hareket eder. Çünkü Invio başarılı bir projenin iyi bir ekip çalışmasıyla meydana gelebileceğine inanır.

 • 5. Zamanında Teslim Edilen Sorunsuz Projeler

  Invio, projeye başlamadan önce sıkı bir analiz süreci yürütür. Bu analiz; tasarım, geliştirme ve test evrelerinin en verimli şekilde geçmesini sağlar. Invio, müşterilerine zamanında teslim edilmiş, kusursuz projeler sunmayı hedefler

 • Neler Yaparız, Nasıl Çalışırız?

  Teknoloji dünyasının sunduğu avantajları geliştirerek, ihtiyaçlara göre çözümler üreten Invio, müşterilerine ürün satmak yerine, bir çalışma ortağı olma mantığıyla yaklaşır. Bu süreçte ihtiyaç duyulan mobil uygulamalar üretirken, proje yönetimi, iş geliştirme, test otomasyonu ve manuel test hizmetlerini de ayrı ayrı ya da bütün olarak bir arada sunar.Proje başlamadan müşterisini dinler, araştırır ve ihtiyaçlarına göre analizler yaparak bu analizleri müşterileriyle paylaşır. Sonrasında bu çalışmaları test aşamasıyla güçlendiren Invio, adımlarını her aşamada sağlam atarak mükemmeliyetçilik anlayışını çalışmalarına yansıtır. Entegre ortamları, uygulama geliştirme süreçleri, geliştirilmiş test aşamaları ve sahip olduğu birikim ile profesyonelliğin kusursuzluğunu yaşatan Invio, uçtan uca müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanır.Java tabanlı web uygulamaları, Android, IOS (Iphone, Ipad), Veritabanı Yönetimi (Postgresql, Mysql, Oracle), Spring Framework, Hibernate, Apache Lucene, XHTML, HTML5, CSS3, Jquery, Mustache, Java, Objective C alanlarında uzman olan Invio, bu teknolojileri ihtiyaca göre devreye sokar ve en iyi şekilde üretimini yapar.

 • Neler Yapmak İstiyoruz?

  Sahip olduğu yeteneklerle bugünün ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan gelecek inşasında da söz sahibi olmaya çalışan Invio, yoluna marka değerini yükselterek devam etmeyi amaçlar. Yurt içi ve yurt dışı pazarında her zaman ilk tercihlerden biri olmayı hedefleyen Invio, yerel ihtiyaçlara evrensel çözümler sunar. Bu çözümleri ise her zaman yaratıcı, yenilikçi ve sıra dışı bir bakış açısıyla ortaya koyar.

İnvio Ailesi

Alanında uzman ve yetkin mühendislerden oluşan Invio , teknolojiye olan inancı, kusursuz hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosunun başarı potansiyeli ile fark yaratır.

Merve

Muhasebe ve Finans SorumlusuNalan

Müşteri İlişkileri Yöneticisi


Esra

Genel Müdür


Ali

Uygulama ve Servis Geliştirici


Hakkı

Uygulama ve Servis Geliştirici


Emrah

Uygulama ve Servis Geliştirici


Ersel

Ürün ve Sistem Yöneticisi


Burak

Yazılım Test Mühendisi


Namık

Uygulama ve Servis Geliştirici


Alperen

Ürün ve Sistem Yöneticisi


Alper

Yazılım Test Mühendisi


Oğuzhan

Uygulama ve Servis Geliştirici


Yahya

Uygulama ve Servis Geliştirici


Furkan

Uygulama ve Servis Geliştirici

Enes

Yazılım Test MühendisiSinan

Uygulama ve Servis Geliştirici

Mert

Uygulama ve Servis Geliştirici


Serhat

Uygulama ve Servis GeliştiriciAyşegül

İdari İşler Sorumlusu


Linda

İnsan Kaynakları ve Dijital İletişim

Ece

Yazılım Test Mühendisi


İbrahim

Uygulama ve Servis Geliştirici