Mobil Uygulamalarda Test Otomasyonu Hızlı ve Kolay Yapılabilir Mi?

Mobil Uygulamalarda Test Otomasyonu Hızlı ve Kolay Yapılabilir Mi?
Mobil uygulamanız var, bu uygulamayı her gün daha da geliştiriyorsunuz. Uygulamanızı geliştirirken daha çevik davranmak ve 2 haftada bir yeni versiyonlar çıkarmak istiyorsunuz, ancak test hızınız geliştirme hızınıza yetişmiyor. Dahası uygulamadaki hataları tespit etmek konusunda yeterince hızlı olamıyorsunuz. Farklı cihaz modellerinde uygulamayı test etmek hem maliyetli hem de çok zaman alıyor. Bunun için bir manuel test ekibiniz de var ama yine de yeterli olmuyor.

Invio olarak bu sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bir platform geliştirdik. Invio’nın TESTMORE platformu ile diğer test otomasyonu hizmetlerine göre çok daha büyük kolaylıklar sizi bekliyor. Daha BASİT, daha HIZLI ve daha EKONOMİK.

  • TESTMORE ile uygulamanızın testlerinin otomatik yapılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı anda N tane (örneğin 10 farklı cihaz) fiziksel veya sanal cihazda uygulamanızın otomatik şekilde test edilmesini istemez misiniz?
  • TESTMORE’a uygulamanızı yükleyin ve kolay kullanımlı web arayüzü üzerinden otomatik test senaryolarını hızlıca tanımlayın. Artık manuel test süreçlerinde uzun vakitler harcamayacak ve uygulamanızın kontrollerini hızlıca yapabileceksiniz.
  • Peki test senaryolarınızı kimler yazacak? Uygulama geliştiren ekibiniz mi? Testmore’un kolay arayüzü sayesinde manuel test ekibiniz kolaylıkla otomatik test senaryolarını tanımlayabilir ve otomatik testleri koşabilir. Manuel test ekibiniz artık otomatik testlerden sorumlu olacak.
  • Minimum 4 hafta ya da maksimum 12 hafta içinde uygulamanızın otomasyon senaryolarını tanımlamış olacaksınız.
  • Regresyon testlerinizin minimum %70’ini otomatik hale getirmiş olacaksınız.
  • Test maliyetlerinizi %60 oranında azaltmış olacak ve verimliliğinizi arttırmış olacaksınız.
  • Mobil uygulamanızın kalite standardının oluşturulması ve ölçülebilir olmasını sağlamış olacaksınız.

Siz de mobil uygulamanızın testlerini daha verimli ve düşük maliyetli hale getirmek istiyorsanız hızlıca satis@invio.com üzerinden bizimle irtibata geçin.

Leave a Comment